Gestionar

Grupul CardioDent – OZONO, cu o experiență bogată în serviciile de stomatologie, este în căutarea unui nou coleg responsabil cu gestionarea produselor finite și administrarea acestora în punctele de lucru.

Descrierea jobului

  • Asigură recepția și înregistrarea în gestiune a stocului de materiale;
  • Asigură mișcarea stocurilor (ieșiri, transfer) de materiale către punctele de lucru  conform documentelor și în timpul stabilit;
  • Asigură mișcarea stocurilor de materiale în funcție de loturi, termene de expirare, FIFO;
  • Realizează inventarul lunar și anual la nivel de punct de lucru;
  • Asigură transparența și acuratețea înregistrărilor în stoc, inventare la timp, astfel încât să elimine lipsuri, înregistrări eronate, întârzieri sau alte prejudicii;
  • Stabilește diferențele ce pot apărea la recepția mărfii din diferite motive (produse lipsă, deteriorate etc.), oferă informații asupra stocurilor, spațiilor de depozitare, astfel încât să elimine situațiile de lipsă în stoc și suprastocare a depozitului;
  • Verifică respectarea condițiilor comerciale stabilite cu furnizorii și informează persoanele abilitate atunci când există diferențe.

Odată ce vom fi colegi, vei beneficia de:

  • Un loc de muncă plăcut și stabil în clinici de renume din Iași și Valea Lupului;
  • Un sistem profesional de integrare organizațională;
  • Salarizare progresivă în funcție de nivelul de performanță și experiență, precum și un sistem de bonusuri și compensații;
  • O echipă unită, unde te vei simți ca într-o familie;
  • Sprijin permanent din partea colegilor;

Dar, poate cel mai important, îți vei desfășura activitatea într-un mediu propice învățării și dezvoltării, pentru a-ți putea atinge potențialul maxim.

Te invităm să descoperi oportunitățile pe care ți le oferim!

Job Category: Medic
Job Type: Full Time
Job Location: Iași

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx